Zakayev’i Tehdit Eden Kadirov’un Başına Ödül

Geçtiğimiz gün Çeçen Cumhuriyeti İçkerya Başbakanı Akhmed Zakayev’i tehdit eden başına ödül koyan Rusya yanlısı sözde hükümetin elebaşı Kadirov’un da başına ödül konuldu.

Sitemizin kurucusu Şamil İgde, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından kendisinin de Kadirov’un başına ödül koyduğunu açıkladı. Haberi hazırlarken görüştüğümüz Şamil İgde, Ramzan’ı “indiren” kahramana 50 dönüm arazi hediye edeceğini tekrar etti. Bu ödüle ilave olarak, tanıdığı birçok işadamının da bu hususta cömert davranmak için sabırsızlandıklarını ancak şu an onların adına bir şey söylemek istemediğini belirtti.

Şamil İgde, aslında Ramzan’ın başının 50 dönüm arazi etmeyeceğini ancak onu “indirecek” kahraman için de çok çok az bir ödül olduğunu sözlerine ekledi.

 

Yazan Editör - Eyl 25 2022. Kategori Dünya, Gündem, Politika, Türk İslam. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.