Sapıklar Evlere Saldırmaya Başladı

Parklar, karanlık sokaklar derken, gerekli cezayla karşılaşmayacaklarını bilen sapıklar, artık ailelerin evlerine saldırmaya başladılar.

Bir sokakta, miting meydanında, otoyol konvoyunda üst düzey bir politikacıya saldırmaya yeltenecek olsa oracıkta delik deşik edilmesi kuvvetle muhtemel olan Muzaffer C. isimli sapık, Konya’da yaşayan bir ailenin evine saldırıp, iki kız kardeşi katletti ve annelerini ağır yaraladı.

Katledilen ailenin akrabalık bağları nedeniyle özellikle Kafkas kökenli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olaya büyük tepki gösterirlerken, kamuoyunun uzun süredir siyasal iktidardan talep ettiği sapıklara idam cezası isteği yeniden dile getirildi. Mevcut iktidar ve Meclis’teki diğer siyasi partilerin liderleri, milletvekilleri ve sözcüleri ise, halkın sapıklara idam cezası taleplerine halen bir cevap vermiş değiller.

Bir şerefsiz sapığın kurbanı olan iki kız kardeşe Allah’tan rahmet, ağır yaralı annelerine acil şifa, aileye sabır dileriz.

 

Yazan Editör - Haz 30 2019. Kategori Gündem, Politika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.