CHP’li Necati’nin Derdi Muhsin Yazıcıoğlu

Zaman zaman Ekrem İmamoğlu’nun yanında da boy gösteren ve daha önce “seçim sonuçlarını oy verenler değil, sayanlar belirleyen” diyen CHP’li Necati Özkan isimli bir şahıs, sosyal medya hesabından rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun hatırasına yönelik birtakım sözler sarf etti.

Necati Özkan isimli şahıs, Muhsin Yazıcıoğlu hakkında “Muhsin Yazıcıoğlu hiç bir zaman dengeleri değiştirecek güce sahip olmadı ki öldürülsün” dedi.

Kamuoyunda büyük tepki gösterilen bu sözler hakkında, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun arkadaşlarından, BBP Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu şunları söyledi:

“Rahmetli Muhsin Başkan’ın cenaze merasimine katılanların ortaya koyduğu tablo, rahmetli Muhsin Başkan’ın özgül ağırlığını göstermiştir. Rahmetli Başkan ümmetin, milletin gür sesidir. Rahmetli Muhsin Başkan, Anadolu’nun yiğit bir sesi, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen hiçbir dış odakla irtibatı olmayan, ömrünü ümmete ve millete adayan büyük bir dava adamıdır. Onun ağırlığını, yiğitliğini, vatanseverliğini, fedakarlığını, cefakarlığını, onun dünya görüşünü benimsemeyenler de kabul etmiştir. Nitekim, merhumun cenazesindeki büyük kalabalıkta onun dünya görüşünü benimsemeyen çok sayıda vatandaşımız da vardı. Rahmetli Muhsin Başkan’ın ağırlığını tartışmaya kalkışanları muhatap almamız mümkün değildir. Onların gözleri var görmezler, kulakları var, duymazlar! Kalplerine mühür vurulmuş zatları muhatap almayız!”

 

Yazan Editör - May 19 2019. Kategori Gündem, Politika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.