Allah, Vatan ve Millet Safındayız

Son günlerde herkesin gördüğü ve herkesin malumu olduğu üzere, yaklaşan belediye seçimleri öncesinde birleşen sapıklar, ibneler, millet ve vatan düşmanı bölücüler, AK Parti ve MHP ittifakıyla oluşmuş olan mevcut hükümetin oy kaybı ihtimali üzerinden gemi azıya alarak, sokaklarda ve meydanlarda Allah’a, vatana ve millete olan kinlerini kusmaya başladılar.

Her gün, kürsülerden bölücü iç savaş tehditleri, cinsiyet eşitliği, cinsel özgürlük gibi iğrenç sesler yükselmekte.

Biz, mevcut iktidarın politikalarını muhtelif gerekçelerle zaman zaman eleştiriyor olsak ta, bir safta toplanmış olan Allah, vatan ve millet düşmanı bu sapkın güruhun desteklediği, siyasi pazarlıklar yaptığı, belediye meclislerinde yer kapma yarışına girdiği hiç bir siyasi partiyi ve siyasi çizgiyi, zerre kadar mazur görmediğimizi ve görmeyeceğimizi; tek kişi kalmış olsak ta mukaddes vatanımızın içinde bulunabileceği en kötü şartlarda bile bu sapık, Allahsız, vatansız ve milliyetsiz güruhla gerektiğinde her şekilde mücadeleden kaçınmayacağımızı; bu sapık, Allahsız ve milliyetsiz güruhun desteklediği hiçbir siyasi yapının seçimlerden galibiyetle çıkmasını arzu etmediğimizi bilvesile beyan ederiz.

Ebed Bizimdir

 

Yazan Editör - Mar 11 2019. Kategori Gündem. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.