KAFKASDER Eğitime Destek Kampanyası

Kafkas Çeçen Muhacirleri Dayanışma Derneği KAFKASDER, yeni eğitim öğretim yılı başlarken, muhacir Çeçen çocukların eğitim masrafları için bir dayanışma kampanyası düzenledi. Hayırseverlerin yardımları için dernek iletişim ve banka bilgileri, dernek açıklamasıyla birlikte aşağıdadır.

KAFKASYALI ÖĞRENCİLER İÇİN EĞİTİME DESTEK KAMPANYASI

İstanbul, Yalova ve Kocaeli İlimtepe’de yaşayan, eğitimlerine bu şehirlerde zor şartlar altında devam etmeye çalışan Kafkasyalı gazi ve şehit çocuklarımız için “Eğitime Destek Kampanyası” yeni Eğitim ve Öğretim yılı öncesi dördüncü kez başlıyor.

Kampanya kapsamında öğrencilere okul kıyafeti ve kırtasiye malzemesi desteği yapılması düşünülüyor.

Özgür Kafkasyalılar olarak gelecekte var olmamızın ancak ve ancak geçmişini unutmayan ve geleceğine sahip çıkan eğitimli yeni nesillerle mümkün olduğunu bilerek tüm Kafkas diasporasını ve hayırsever Türkiye halkını kampanyamıza katılıp çocuklarımıza destek olmaya davet ediyoruz.

Çeçen Kafkas Muhacirleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KAFKASDER)

Ayrıntılar (Bir öğrenci için):
Okul kıyafeti masrafı: 80 TL
Çanta ve kırtasiye masrafı: 80 TL

Bir öğrencinin kıyafet, çanta ve kırtasiye masraflarını tümüyle karşılayamayan ancak bütçesine göre destekte bulunmak isteyen yardımseverlerin de az çok demeden yapacakları yardımları bekliyoruz.

Ziraat Bankası Hesap Bilgileri:
Çeçen Kafkas Muhacirleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Iban: TR39 0001 0004 8880 8453 3450 01

İletişim:
Kafkasder: (0 212) 403 08 16
Ali Viskhadzhiev (Kafkasder Başkanı): 0 554 570 54 77
M. Volkan Yağan: 0 555 872 17 99

 

Yazan Editör - Ağu 28 2018. Kategori Gündem, Türk İslam. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.