82 Yaşında Doktor ve Polis Kurbanı Oldu

Giresun’da yaşayan 82 yaşındaki Yusuf Topal, yürüyemeyen eşinin ilaçlarını almak için gittiği aile hekimliğinde, ilaçlara reçete yazmayarak kendisini azarlayan kadın doktor Ö.Y ile tartıştı. Eşinin evde bakım hizmet kararının olduğunu söylese de, aile doktorunun hastayı görmeden reçete yazmayacağını söylemesi üzerine yaşanan tartışma sonrası doktor Ö.Y, 82 yaşındaki yaşlı adamı gözaltına aldırmak için polis çağırdı.

Aile sağlığı merkezine gelen 2 polis, 82 yaşındaki Yusuf Topal’ı kapkaççı gibi ters kelepçeleyip biber gazı sıkarak ekip otosuna bindirmeye kalkışınca yaşlı adam olay yerinde can verdi. Olayın ardından 2 polisin açığa alındığı bildirildi ancak tutuklanıp tutuklanmadıkları hakkında bilgi yok.

Olaya sebep olan ve olay yerindeki tanıkların ifadelerine göre 82 yaşındaki adamı azarlayarak sonunda polisin elinde can vermesine sebep olan doktor Ö.Y hakkında ne gibi bir işlem yapıldığı da bilinmiyor.

 

Yazan Editör - Tem 29 2018. Kategori Gündem. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.