Bayramda Kafkasyalı Muhacirleri Güldürelim

Uzun süredir kendi derneklerinin çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Kafkasyalı muhacir kardeşlerimiz, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir yardım organizasyonu daha tertipledi. Dost, akraba ve kardeşlerimizden, fitre ve zekatlarını verirlerken Kafkasyalı yetim çocukları ve zor durumdaki muhacir aileleri de unutmamalarını rica ederiz.

Organizasyon açıklaması ve KAFKASDER aracılığıyla yardımda bulunulabilecek bilgiler aşağıdadır:

KAFKASYALI ÇOCUKLARIMIZ İÇİN BAYRAMLIK KAMPANYASI

Çeçen Kafkas Muhacirleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KAFKASDER), 3 Haziran Pazar günü Kafkasyalı muhacir çocuklarımızın yüzlerini Ramazan bayramında güldürmek için “Bayramlık Kampanyası” başlatıyor ve çocuklarımıza bayramlık alışverişine başlıyor.

Tamamı vatanlarındaki Rus işgalinden dolayı sürgünde doğan ve zor şartlarda çocukluklarını geçiren Kafkasyalı muhacir çocuklarımız, yapacağınız en ufak maddi-manevi destekle tahminlerinizin çok üzerinde mutlu olup olumlu yönde etkileniyorlar. Umuyoruz ki az çok demeden yapacağınız katkılarla tüm çocuklarımıza bayramlık alışverişleri yapılabilecektir.

Farklı zaman dilimlerinde de olsa aynı zulümle vatanlarından ayrılmak zorunda bırakılan Kafkasyalıların her nerede olurlarsa olsunlar birlik ve dayanışma içinde olması gerektiği inancıyla, siz Kafkasyalı hemslerini ve duyarlı Türkiye halkını çocuklarımızın yüzünü güldürmeye, “Bayramlık Kampanyası”na katımaya davet ediyoruz.

Çeçen Kafkas Muhacirleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
(KAFKASDER)

İletişim Bilgileri:
Tel: 0(212) 403 08 16
E-posta: kafkasderiletisim@gmail.com

Ziraat Bankası Hesap Bilgileri:
Çeçen Kafkas Muhacirleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
IBAN: TR39 0001 0004 8880 8453 3450 01

 

Yazan Editör - Haz 7 2018. Kategori Gündem. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.