Türk(!) Dizileri Eşcinsellik Yayıyor

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’in Yunusabad merkez ilçesinde bulunan Mirza Yusuf Camii’nin imamı Rahmatulla Sayfuddinov, Türk(!) dizileri hakkında eşcinselliği meşrulaştırma ve yayma suçlamasında bulundu.

İmam Sayfuddinov, kendisinin psiko-genetik uzmanı olduğunu belirterek, iddialarının ilmi dayanağı olduğunu belirtti. Ayrıca bu konuyla ilgili olarak verdiği vaazın Ozodlik Radyosu tarafından çarpıtılarak servis edildiğini söyleyen Sayfuddinov: “Türk aktörlere aşık Özbek annelerden eşcinseller doğar” başlıklı habere itiraz ederek, “Ben Özbek anaları demedim. Dünyadaki tüm kadınları kastederek dünyanın ahvalini belirttim. Bu ilmi bir gerçektir. Ozodlik’takilere göre bu ilmi mantığa uymamaktadır. Tabii onlar Allah’ın yarattığı insanın maymundan geldiğine inanıyor. İlmi, mantığı nereden bilsin o maymun evlatları!” dedi.

 

Yazan Editör - Mar 16 2018. Kategori Gündem, Türk İslam. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Türk(!) Dizileri Eşcinsellik Yayıyor”

  1. Melda Çevik

    Hoca doğru söylüyor ayrıca bu kanı bozuk ların Türklükle hiç bir ilgisi yok vatan satıcı hainler. Önemli olan müslüman Türk olmak! ben Türk’üm (…)

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.