Sapık Tecavüzcü Batının Yeni Pislikleri

Sapıklığın beşiği batı medeniyetinin her gün yeni bir pisliği ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde, Oxfam isimli İngiliz sözde yardım kuruluşuna bağlı olarak çalışan sapıkların, gıda yardımı vaadiyle Haiti’de zor durumdaki insanlara tecavüz ettikleri ortaya çıkmıştı.

Şimdi de, ABD merkezli World Vision isimli sözde yardım kuruluşunun pisliklerinden bahsediliyor. World Vision isimli sözde yardım kuruluşuna bağlı çalışan sapıkların, 2010 yılında Haiti’de yaşanan depremin ardından, gıda yardımı karşılığında Haitili kadınları cinsel ilişkiye zorladıkları ortaya çıktı.

Daha önce de batılı sözde yardım kuruluşlarının Afrika’da zor durumdaki kız çocuklarını ekmekle ve çeşitli gıda malzemeleriyle kandırıp, tecavüz ettikleri basına yansımıştı.

 

Yazan Editör - Şub 19 2018. Kategori Dünya, Gündem. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.