Ordu Millet El Ele Afrin’deyiz

Türk Ordusu, önceki gün başlattığı Afrin harekatı kapsamında, topçu ve havacı birliklerin operasyonlarının ardından, kara gücüyle de Afrin’e girdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri karargahından yapılan açıklamaya göre, kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri, Türkiye sınırını 5 kilometre geçerek, kara gücüyle bölgeye girmiş oldu. Yüce Allah’tan kahraman ordumuza zafer diliyoruz.

 

Share Button

2 yorum - “Ordu Millet El Ele Afrin’deyiz”

 1. Avatar
  Hüseyin Karyağdı

  Keşke böyle haftalar öncesinden afiş edilmeseydi de bir gece ansızın girilseydi. Ypg’nin 3-4 yıldır Afrin’in altını köstebek gibi oyduğu konuşuluyordu. Umarım kökten kazıma yapılır.
  TÜRK IRKI SAĞOLSUN

  • Avatar
   Hüseyin Karyağdı

   Ha birde membiç haritadan silinmeyecekse yapılan operasyon göz dağından öteye gitmeyecektir.Akdenizden Tuzhurmatuya kadar terör koridoru yokedilmelidir.Buna paralel olarak Kuzey Irak ta yapılmaya çalışılan referandum sahtekarlığında oy kullanmak için Türkiye den Irak a giden kansızlar tespit edilmeli varsa maddi destek sağlayan ki varolduğunu sağır sultan dahi duydu.onların da ülkeden biran evvel temizlenmesi şarttır.
   TANRI TÜRK Ü KORUSUN

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir - Kuzey Kafkasya bölgesi ağırlıklı olarak, Türk-İslam coğrafyasından özel haberler, yorumlar ve makaleler.