Rubin Piçi Yine Cumhurbaşkanı’nı Tehdit Etti

15 Temmuz darbe girişiminden bu yana defalarca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı suikast ve ölümle tehdit eden ve Türkiye’nin kan gölüne döneceğini iddia eden Beyaz Saray’ın piçi Michael Rubin, Twitter hesabından yine Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı tehdit etti.

Rubin piçi, bu defa, 1989 yılına kadar Panama’nın Devlet Başkanı olan ve bir Amerikan darbesiyle devrilen Noriega’yı örnek göstererek Tayyip Erdoğan’ı tehdit etti.

Panama’nın devrik Devlet Başkanı Noriega, ABD’nin ülkesini işgal etmesi sonucu tutuklanarak uyuşturucu kaçakçılığı ve kara para aklama gibi suçlar(!) ile suçlanarak 30 yıl hapis cezasına çarptırılmış ve geçtiğimiz Mayıs ayında Fransa’da ölmüştü.

Washington’un piçi Michael Rubin isimli şahıs, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, Twitter hesabı üzerinden şu mesaj ile tehdit etti:

Biz, Amerika’nın ve Michael Rubin gibi Türkiye’yi tehdit eden piçlerinin şunu bilmelerini istiyoruz: Tehditlerinden korkmak bir yana, kendileriyle bir an önce göğüs göğüse çarpışmak için can atıyoruz. Onları bir kez daha denize dökmek bizim için bir zevk olacak ve bu yüzden savurdukları her tehdit, bizi sevinç ve heyecana boğmakta.

 

Yazan - Kas 4 2017. Kategori ABD, Dış Politika, Gündem. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Göndermeden önce alttaki eksik işlemi tamamlayınız. *

Ebed Bizimdir Özel Haber, Yorum ve Makaleler